Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Vampire Diaries

11. 6. 2012

Sedmnáctiletá Elena Gilbertová a její náctiletý bratr Jeremy Gilbert se vypořádávají s tragickou nehodou, při níž zemřeli jejich oba rodiče. Do péče si je převzala jejich teta Jenna, která dělá vše proto, aby byla řádným a příkladným náhradním rodičem.

Elena vždy byla hvězdou třídy. Nejen, že je krásná, chytrá, populární a přátelská, ale umí si vždy poradit v každé situaci v níž se ocitne. Překonat ztrátu jejich rodičů ji pomáhají kamarádky Bonnie, Caroline a její bývalý přítel Matt. Jeremy se nedokáže smířit se ztrátou otce i matky a tak sejde z cesty a začne užívat drogy a stýkat se s partou narkomanů ke kterým patří i Mattova sestra Vicky. Jeremy je do Vicky zamilovaný a nechápe proč ta ho odmítá a chodí s jeho spolužákem Tylerem.

Do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore. Nikdo však netuší, že Stefan je několik století starý upír. Elena se Stefanem se vzájemně přitahují, i když Eleně se někdy zdá jeho chování dost podivné. Na jedné párty pořádané školou se Elena se Stefanem blíže poznávají, avšak jejich příjemný večer je náhle přerušen, když najdou Mattovu sestru Vicky v lese s krvavými ranami na krku.

Stefan, který jako každý upír nesnese pohled na krev se proto vydává domů, aniž by jakkoliv pomohl. Doma už na něj čeká jeho starší bratr Damon, kterého neviděl již 15 let. Damon je také upír a oba za sebou nemají zrovna šťastnou historii. Damon sice nechápe Stefanovo odmítání lidské krve, násilí a brutality, za to ale velice dobře chápe jeho zájem o Elenu.

Elena totiž vypadá naprosto stejně jako dívka, kterou oba bratři před více než stoletím velice milovali.

Seriál je založen na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L. J. Smithové.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19271
Měsíc: 335
Den: 4